Gå til hovedindholdet
MENU
Aula_close Layer 1

Medlemmer

Forældrerepræsentanter af skolebestyrelsen pr. 1. august 2022

Bagerst fra venstre: Piet Grønver (Isabella 3B, Jakob Ramussen (Christian 7X, Laura 9X) , Troels Brøns Kanstrup (Birk 1B)

forrest fra venstre: Catja Bøgelund Therkelsen (Conrad 2A), Sussie Bruhn Olesen (Agnete 4B, Elias 7X, Albert 1B)

Christina Buur Ørskov (Frederik 8Z, Alexander 4B, Sofia 1A),  Anne Mette Nedergaard Pedersen (Caroline 2A, Villum 1A)

Forældrerepræsentanter

Medlemmer af skolebestyrelsen pr. 1. august 2022

Sussie Bruhn Olesen

Sussie15@godmail.dk

Formand

Anne Mette Nedergaard Pedersen

16nedergaard@gmail.com

Næstformand

Catja Bøgelund Therkelsen

catja.b.therkelsen@gamil.com

Forældrerepræsentant

Piet Grønver

piet@gronver.dk

Forældrerepræsentant

Jakob Rasmussen

jar@flemmingefterskole.dk

Forældrerepræsentant

Troels Brøns Kanstrup

troels.kanstrup@gmail.com

Forældrerepræsentant

Christina Buur Ørskov

coerskov@godmail.dk

Forældrerepræsentant

Rukiye Celik

ruki0097@hedskole.dk

Medarbejderrepræsentant

Eva Birgitte Andersen

uvzzkdj5@hedskole.dk

Medarbejderrepræsentant

Frank Forsberg Petersen

frank.f.petersen@hedensted.dk

Skoleleder

Morten Præstbro

morten.praestbro@hedensted.dk

Viceskoleleder